Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien divus vārtus cīņās izskaņā guva latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas tādējādi ar 3:2 pieveica Karolīnas "Hurricanes".

Girgensons pie rezultativitātes punktiem netika, nospēlēja 13:25 minūtes, reizi pielietoja spēka paņēmienu, vienu reizi uzmeta pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Mačā pirmos vārtus guva "Sabres" – 13. minūtē precīzs bija Karlo Kolaiačovo. Otrā perioda 13. minūtē Kriss Terijs izlīdzināja rezultātu, pēdējā perioda 14. minūtē Jūakims Nordstrēms vadībā jau izvirzīja "Hurricanes", tomēr "Sabres" spēja atspēlēties. Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām Evanders Keins panāca 2:2, bet pēc minūtes Jūhans Larsons guva uzvaras vārtus.