Latvijas U17 hokeja izlase Prezidenta sporta kluba kausa izcīņas spēlē Baltkrievijā sestdien ar 3:4 (0:0, 2:3, 1:1) piekāpās vienaudžiem no Slovākijas, turnīru noslēdzot bez uzvarām.

Spēles rezultātu atklāja Latvijas izlase, otrās trešdaļas vidū realizējot "lielo" skaitlisko vairākumu, spēlējot pieci pret trim pretinieku komandas hokejistiem. Vārtus guva Artjoms Lapiks. Slovāki rezultātu izlīdzināja, taču 38. minūtē Kristers Arnikāns atkal izvirzīja vadībā Latviju - 2:1. Ar to gan cīņa otrajā periodā nebeidzās - Slovākijas spēlētāji vēl divreiz pārspēja mūsu vārtsargu Jāni Vori, vēlreiz izlīdzinot rezultātu un pēc tam izvirzoties vadībā ar 3:2.

Trešā perioda sākumā slovāki jau divkāršoja pārsvaru - 4:2, tomēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Viktors Jasunovs atjaunoja vienu vārtu deficītu - 3:4. Diemžēl atlikušajā laikā jaunajiem Latvijas hokejistiem neizdevās izlīdzināt rezultātu un tika piedzīvots vēl viens zaudējums.

Šo turnīru līdz ar to Latvijas U17 izlase noslēdz pēdējā vietā, ar trim zaudējumiem trijās spēlēs un negatīvu vārtu attiecību - 6:15.

Pērn Latvijas komanda pirmo reizi uzvarēja Prezidenta sporta kluba kausa izcīņā; pirms tam uzvarētāja kausu piecreiz bija ieguvuši Krievijas jaunie hokejisti, trīsreiz - baltkrievi. Turnīrs notiek kopš 2007. gada un tajā sacenšas dažādu valstu junioru komandas.