Latvijas klubu hokeja izlase, turpinot "Baltic Challenge Cup" turnīru Tallinā, sestdien izcīnīja vēl vienu graujošu uzvaru, ar 7:2 (2:0, 0:1, 5:1) sagraujot Lietuvas hokeja izlasi.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas sestajā minūtē atklāja Andris Siksnis, bet perioda beigās Kārlis Ozoliņš pārsvaru divkāršoja.

Tomēr otro periodu Latvijas klubu izlase zaudēja ar 0:1 - Henriju Anču mūsu komandas vārtos 28 sekundes pirms trešdaļas beigu signāla pārspēja Gintauts Pauļs.

Trešajā periodā Latvijas izlase uzreiz parādīja pretiniekiem, ka uz labvēlīgu mača iznākumu viņiem nav, ko cerēt - 13. sekundē Māris Diļevska guva trešos vārtus, trešdaļas vidū ar 44 sekunžu intervālu lietuviešu vārtsargu pārspēja Krists Apsītis un Bruno Zabis, panākot jau 5:1. Uz to lietuvieši atbildēja ar Mindauga Kiera vārtiem - 5:2.

Līdz spēles pamatlaika beigām Latvijas komanda guva vel divus vārtus - Egils Kalns 58.minūtē, bet Sandis Zolmanis - 37 sekundes pirms beigu signāla.

Lai arī komandas nopelnīja attiecīgi pa sešiem noraidījumiem Latvija un pa trim Lietuva, visi vārti tika gūti, spēlējot pilnā sastāvā.

Kā zināms, Baltijas Izaicinājuma kausu Latvijas klubu izlase iesāka, ar 4:2 uzvarot Igaunijas valstsvienību.