Latvijas U20 izlase Četru nāciju turnīru Grācā sestdien noslēdza ar uzvaru pār mājinieci Austriju - 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0), informē Latvijas Hokeja federācija.

Spēles pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu - 0:0. Mača rezultāts tika atklāts otrās trešdaļas vidū, kad Deniju Romanovski Latvijas izlases vārtos pārspēja Niko Feldners. Izlīdzinājumu mūsējie panāca nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām - vārtus guva Daniels Bērziņš.

Pagarinājumā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, bet "bullīšos" labāk veicās Latvijas izlasei - uzvaras vārti Vladislavam Vulkanovam.

Tādējādi Latvijas U20 izlase, kurā spēlē daudz jaunāku hokejistu, šo turnīru noslēdza trešajā vietā.

Kā ziņojām, turnīra pirmajā mačā mūsu jaunie hokejisti ar 1:4 zaudēja Baltkrievijai, bet otrajā ar 1:2 piekāpās dāņu vienaudžiem.