Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien, 7. novembrī, "sauso" zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres", kas ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) piekāpās Bostonas "Bruins".

Girgensons laukumā bija 12:49 minūtes, bet viņš spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs uzvarēja divos no sešiem iemetieniem, reizi meta pa pretinieku vārtiem, piecreiz pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Otrā perioda sestajā minūtē Breds Marčands vairākumā guva pirmos vārtus mačā, bet 11. minūtē, kad uz sodīto soliņa atradās Girgensons un viņa komandas biedrs Džeiks Makkeibs, Davids Krejči panāca 2:0. Vēl pēc četrām minūtēm Railijs Nešs palielināja "Bruins" pārsvaru līdz 3:0, bet punktu Bostonas komandas uzvarai pielika Davids Pastrņaks.