Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piektdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, jo tā savā laukumā pēc pretinieku spēlētāja realizēta soda metiena pagarinājumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Ņūdžersijas "Devils" vienībai.

"Sabres" hokejisti piedzīvojuši jau trīs zaudējumus pēc kārtas.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, uzvarēja 50% iemetienu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultātu 11.minūtē atklāja "Sabres" hokejists Mets Moulsons, bet cīņas turpinājumā rezultāts ilgu laiku palika nemainīgs. Pašā trešā perioda sākumā izlīdzinājumu panāca francūzis Joans Ovitū.

Pamatlaika turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, bet jau pagarinājuma 29.sekundē uz mājinieku vārtiem tika piešķirts soda metiens, jo Evanders Keins bīstamā uzbrukumā pārkāpa noteikumus pret Endiju Grīnu. Līdz ar to "Devils" hokejistiem bija iespēja izpildīt "bullīti", kuru turklāt viņš realizēja, nodrošinot Ņūdžersijas vienībai panākumu.

Abas komandas savā starpā vēlreiz tiksies jau sestdien, šoreiz spēkojoties "Devils" laukumā.

Girgensons šosezon 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -3.

Tikmēr "Sabres" hokejisti 14 spēlēs tikuši pie 14 punktiem, ieņemot 12.vietu Austrumu konferencē un pirmspēdējo, septīto, vietu Atlantijas divīzijā.