Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešo spēli pēc kārtas izlaida latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā vienība Bufalo "Sabres" svētdien, 12. februārī, savā laukumā ar 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) piekāpās Vankūveras "Canucks".

"Sabres" treneri pagājušās nedēļas vidū paziņoja par Girgensona nelielo savainojumu, kas viņam liedzis piedalīties trīs mačos. Pagaidām nav zināms, kad Girgensons varētu atgriezties laukumā.

Rezultatīvi aizvadītajā pirmajā periodā piektajā minūtē Tailers Eniss vadībā izvirzīja mājiniekus "Sabres" hokejistus, tad Bo Horvats un Mišels Šapī panāca 2:1 "Canucks" labā, bet 16 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām Kails Okposo izlīdzināja rezultātu 2:2. Uzvaru "Canucks" hokejisti nodrošināja otrajā periodā, kad precīzi bija Aleksandrs Barovs un Šapī.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 56 spēlēs gūtiem 56 punktiem ieņem 14. vietu 16 komandu konkurencē, bet no "play off" zonas atpaliek piecus punktus.