Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols piektdien guva vārtus Zviedrijas augstākās līgas (SHL) regulārā čempionāta mačā, taču neglāba "Orebro" komandu no zaudējuma.

Erebrū hokejisti savā laukumā ar 2:4 (1:0, 1:1 0:3) piekāpās Šellefteo AIK komandai.

Ābols vārtus guva trīs minūtes pirms otrā perioda beigām, kad panāca 2:1 savas komandas labā.

Latviešu uzbrucējs šajā duelī uz ledus pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Latvietis šosezon 19 mačos guvis septiņus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Ar 26 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem "Orebro" vietējā čempionāta kopvērtējumā ieņem 12.vietu starp 14 komandām, bet turnīra tabulas augšgalā ar 48 punktiem ir "Lulea".

Ābols "Orebro" vienībai pievienojās pērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb "Allsvenskan" vienībai "Karlskoga", kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.