Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien Teodors Bļugers neglāba Pitsburgas "Penguins" no sāpīga zaudējuma pēcspēles metienu sērijā izbraukumā ar rezultātu 2:3 Karolīnas "Hurricanes" vienībai.

Šis "Penguins" hokejistiem bija otrais zaudējums papildlaikā pēc kārtas.

Bļugers arī šajā mačā spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Filu Keselu un Braienu Rastu un laukumā pavadīja 15:11 minūtes. Šajā laikā latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus. Šī Bļugeram bija 20. spēle NHL, un viņš iekrājis četrus vārtus un trīs rezultatīvas piespēles.

Spēles 30. minūtē Broks Makgins guva pirmos vārtus spēlē un izvirzīja vadībā "Hurricanes" vienību, bet minūti vēlāk Džeks Gencels rezultātu izlīdzināja. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Kriss Letangs izvirzīja vadībā "Penguins" vienību, tomēr Džastins Viljamss nepilnas divus minūtes pirms pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja. Cīņa turpinājās pagarinājumā un pēcspēles metienos, kur Dagijs Hamiltons izrāva uzvaru mājiniekiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Penguins" ar 89 punktiem 74 spēlēs ierindojas sestajā vietā.