Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo "Sabres" svētdien regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) pārspēja Edmontonas "Oilers".

Girgensons aizvadītajā mačā nospēlēja 13:18 minūtes, no kurām 2:24 pavadīja mazākumā. Latvietis izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Sabres" jau piektajā minūtē izvirzījās vadībā pēc Kaila Okposo metiena, savukārt Johans Larsons 11. minūtē dubultoja pārsvaru. Otrajā periodā septiņu minūšu laikā Railijs Šīhens un Joakims Nigards rezultātu izlīdzinājumu, un cīņa nonāca līdz pagarinājumam. Papildlaikā uzvaru Bufalo vienībai izrāva Kolins Millers, kurš guva savus pirmos vārtus sezonā.

"Sabres" ar 34 punktiem 31 spēlē ierindojas astotajā vietā Austrumu konferencē.