Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien atgriezās Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, tomēr ar viņa sniegumu nepietika uzvarai.

"Blue Jackets" ar rezultātu 1:3 izbraukumā piekāpās Detoritas "Red Wings", piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Merzļikins, kurš aizvadītajā nedēļā slimoja un izlaida divas spēles, atgriezās komandas vārtos un atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem. Viņš šosezon aizvadīja 13. spēli, un līdz šim atvairījis 91,2 % metienus un vidēji ielaidis 2,91 vārtus.

Pirmā perioda vidū "Blue Jackets" aizsardzība pusminūtes laikā ielaida divus vārtus – vispirms Adams Erne vārtu priekšā laboja ripas lidojuma virzienu, bet 29 sekundes vēlāk Robijs Fabri saņēma piespēli gar vārtiem un panāca 2:0 "Red Wings" labā. Mača 32. minūtē Niks Folinjo vienus vārtus atguva Kolumbusas komandai, bet brīdi vēlāk Patiks Laine varēja rezultātu jau izlīdzināt. 45 minūtē Entonijs Manta guva trešos vārtus Detroitas komandai, panākot mača gala rezultātu.

"Blue Jackets" ar 34 punktiem 35 spēlēs ierindojas piektajā vietā Centrālajā divīzijā, bet "Red "Wings" ar 26 punktiem ieņem pēdējo vietu šajā divīzijā.

Svētdien pulksten 22:00 pēc Latvijas laika abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpējo maču.