Vārtsargs Semjons Varlamovs atvairīja 30 pretinieku metienus un sekmēja Ņujorkas "Islanders" uzvaru Nacionālās hokeja līga (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē, izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspējot Tampabejas "Lightning".

Metjū Barzals mača 33. minūtē izvirzīja "Islanders" vienību vadībā, kad pretuzbrukumā izgājienā noturēja aiz sevis aizsargu un ieraidīja ripu starp Andreja Vasiļevska kājsargiem. Savukārt 46. minūte Raiens Puloks ar spēcīgu un tālu metienu dubultoja Ņujorkas komandas pārsvaru.

Pamatlaika izskaņā "Lightning" spēlēja vairākumā, un 54 sekundes pirms mača beigām Breidens Points no tuvas distances meta ripu vārtu augšējā stūrī, tomēr atspēlēšanos paveikt pagājušā gada čempioni nespēja.

Varlamovs "Islanders" vārtos atvairīja 30 no 31 metiena, bet Vasiļevskis tika galā ar 29 no 31 metiena.

Abas komandas arī pagājušajā sezonā tikās Austrumu konferences finālā, un toreiz "Islanders" zaudēja ar 2-4.

Otrā NHL pusfinālā spēkosies Lasvegasas "Golden Knights" un Monreālas "Canadiens".