Latvijas uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli "Jukurit" otrdien sasniedza Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas ceturtdaļfinālu.

Astotdaļfināla atbildes spēlē "Jukurit" viesos pēc 60 minūtēm spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0, 1:1, 0:0) ar Šveices klubu "Fribourg-Gotteron". Tā kā neizšķirti 1:1 noslēdzās arī pirmais mačs, cīņa turpinājās papildlaikā, kura otrajā minūtē viesiem uzvaru izrāva Jarko Immonens.

Batņa otrdien laukumā pavadīja 11 minūtes un 39 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Ceturtdaļfinālā Batņas pārstāvētā komanda spēkosies ar Zviedrijas klubu "Lulea". "Jukurit" ir vienīgā Latvijas hokejistu pārstāvētā komanda, kas iekļuvusi izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā IIHF Čempionu līgas turnīrā uzvarēja Zviedrijas klubs Engelholmas "Rogle".

Turnīrs pirmo reizi notika 2014./2015.gada sezonā.