Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionātā spēlēs otrdien, 24. janvārī, pie uzvarām tika Teodora Bļugera pārstāvētā vienība Pitsburgas "Penguins" un Zemgus Girgensona komanda Bufalo "Sabres", kas izcīnīja ceturto panākumu pēc kārtas. Latvieši gan šajās spēlēs atkal palika bez rezultativitātes punktiem.

"Penguins" rezultatīvā cīņā ar 7:6 (3:3, 1:1, 2:2, 1:0) pagarinājumā pieveica Floridas "Panthers". Pitsburgas komanda tādējādi guva punktus piektajā spēlē pēc kārtas.

Bļugers nospēlēja 13:31 minūtei, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, bet cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu "+1".

Rezultatīvajā cīņā komandas sešus vārtus guva jau pirmajā periodā, kurā "Penguins" atspēlēja divu vārtu deficītu. Par spēles galveno varoni kļuva Kriss Letangs, kurš uzvaru "pingvīniem" vairākumā atnesa 54 sekundes pirms pagarinājuma beigām.

Letangs spēlē guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet vēl pamatlaikā "Penguins" labā vārtus guva Rikards Rakels, Dentons Heinens, Sidnijs Krosbijs, Drū O'Konorss un Jevgeņijs Malkins. "Panthers" rindās ar diviem goliem izcēlās Kārters Verhēge, bet pa reizei precīzi bija Sems Reinharts, Metjū Tkačuks, Ārons Ekblads un Kolins Vaits.

Citā mačā "Sabres" gandrīz izsēja četru vārtu pārsvaru, tomēr ar 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) pieveica Sentluisas "Blues".

Girgensons nospēlēja 13:58 minūtes, izdareīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienīgajā iemetienā, bet spēlē viņam negatīvs lietderības koeficients "-1".
Pirmajā periodā Džefs Skiners, Alekss Taks un Ouens Pauers, jau līdz spēles desmitajai minūtei panāca 3:0 "Sabres" labā, bet otrā perioda sākumā Teidžs Tomsons palielināja Bufalo komandas pārsvaru līdz 4:0.

Tad trīs minūšu laikā Ivans Barbaševs un Breidens Šens divus vārtus atguva, bet pēdējās trešdaļas 47. sekundē Džordans Kirū samazināja "Sabres" pārsvaru līdz minimumam. Bufalo komanda gan nosargāja uzvaru, 60 sekundes pirms spēles beigu signāla Dilanam Kazensam ripu raidot tukšos pretinieku vārtos un panākot 5:3.