Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien guva vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, taču viņa un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" komanda piedzīvoja zaudējumu.

Erebrū hokejisti izbraukumā ar rezultātu 3:5 (0:0, 2:0, 1:5) atzina "Oskarshamn" pārākumu.

Ābols izcēlās otrā perioda trešajā minūtē, kad cauri burzmai vārtu priekšā raidīja ripu mērķī, panākdams 1:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 78% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Marenis, spēlējot desmit minūtes un 43 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ābols šosezon 41 mačā atzīmējies ar 17 gūtiem vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet Marenim deviņās spēlēs nav izdevies tikt pie rezultativitātes punktiem.

Ar 67 punktiem 42 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem piekto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.