Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, viņa un Riharda Mareņa pārstāvētajai "Orebro" svinot uzvaru.

"Orebro" mājās ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) uzvarēja "Timra" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām ieguva vadību ar 1-0.

Pēc Ābola piespēles mača sestajā minūtē Olivers Ēklinds ar metienu bez ripas apstādināšanas panāca 1:0, pāris minūtes vēlāk zviedram dubultojot pārsvaru.

Ābols šajā duelī uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Marenis spēlēja 68 sekundes un statistikas ailēs neatzīmējās.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāk no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.