Latvijas uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" trešdien piedzīvoja zaudējumu Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla otrajā mačā.

"Ridera" mājās ar 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Hradeckrālovas "Mountfield", kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Patriks Miškārs.

Bukarts šajā mačā uz ledus 17 minūtes un 11 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Otrā pusfinālā, kurā tiekas Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" un Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 1-1.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.

Savukārt Zviedrijā uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" trešdien piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla sērijas otrajā spēlē.

"Orebro" viesos ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās Šellefteo AIK, taču sērijā līdz četrām uzvarām uzvarām saglabāja vadību - 2-1.

Ābols laukumā pavadīja 16 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā piecreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 12 no 20 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2, kamēr Marenis divās minūtēs un 41 sekundē statistikas ailēs neatzīmējās un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.