Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs trešdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā atvairīja visus 17 metienus, palīdzot Ebotsfordas "Canucks" komandai ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) savā laukumā pieveikt līgas līderi Kalgari "Wranglers", kurai savainojuma dēļ nevar palīdzēt latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns.

Šilovs šajā mačā nopelnīja arī divas soda minūtes par pretinieka klupināšanu un tika atzīts par spēles otru spožāko zvaigzni.

Šajā sezonā Šilovs AHL ir ticis pie 26 uzvarām, aizvadījis četras "sausās" spēles un atvairījis 90,9% metienu.

Piektdien abas komandas "Canucks" laukumā tiksies atkārtoti.

Ebotsfordas vienība ar 85 punktiem 70 mačos Klusā okeāna divīzijā ieņem ceturto vietu, kamēr "Wranglers" ar 106 punktiem ir pirmie. Abas komandas sev garantējušas vietu AHL izslēgšanas spēlēs - Kaldera kausa izcīņā.

Citā mačā panākumu izcīnīja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sirakjūsas "Crunch" vienība, kas viesos ar 6:4 (2:1, 1:0, 3:3) pieveica Jutikas "Comets".

Balcers pie rezultativitātes punktiem netika, bet nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon AHL Balcers 34 spēlēs ticis pie 14 (7+7) punktiem, 20 soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -6.

"Crunch" ar 80 puntiem 70 mačos ieņem otro pozīciju Ziemeļu divīzijā un garantējuši sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Šajā sezonā visas komandas AHL regulārajā čempionātā aizvada 72 mačus. Pērn par čempioni kļuva Čikāgas "Wolves", kas Kaldera kausa izcīņas finālsērijā ar 4-1 pārspēja Springfīldas "Thunderbirds" komandu.