Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa Rietumu konferences pusfināla ceturtajā spēlē naktī uz ceturtdienu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights".

Bļugers turpina nespēlēt Stenlija kausa izcīņā, arī šoreiz nebija "Golden Knights" pieteikumā, bet Vegasa izbraukumā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) zaudēja Edmontonas "Oilers". Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām tādējādi kļuvis neizšķirts 2-2.

Edmontonai padevās lielisks spēles sākums, jo jau 14. minūtē tā izvirzījās vadībā ar 3:0 - pa vārtiem bija iemetuši Niks Bjugstads, Evans Bušārs un Matiass Ekholms. Savukārt otrajā periodā tieši pretī vārtiem nepieskatīts palika Raiens Ņūdžents-Hopkinss, kurš guva jau ceturtos mājinieku vārtus.

Vienīgo ripu "Golden Knights" iemeta 46. minūtē, kad izgājienu uz vārtiem meistarīgi realizēja Nikolā Ruā.

Šīs sērijas piektais duelis notiks piektdien Lasvegasā.

Savukārt Austrumu konferences pusfinālā pirmo uzvaru guvusi Toronto "Maple Leafs", kas viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveica Floridas "Panthers", sērijā samazinot deficītu līdz 1-3.

Uzvaru Toronto komandai nodrošināja Mičela Mārnera precīzais metiens 51. minūtē. Viņš šajā Stenlija kausā pamanījies gūt jau 14 (3+11) rezultativitātes punktus.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks piektdien Toronto laukumā.