Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izdarīja rezultatīvu piespēli vienīgo vārtu guvumā, izceļoties ar rezultativitātes punktu trešajā mačā pēc kārtas.

Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā zaudēja Toronto "Maple Leafs" vienībai.

Mača 27. minūtē Girgensons laukuma vidusdaļā pacīnījās par ripu un nogādāja to Viktoram Olofsonam, kurš iegāja uzbrukuma zonā un izdarīja precīzu metienu pa vārtiem, izlīdzinot spēles rezultātu.

Girgensons šajā sezonā 45 spēlēs guvis septiņus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles. Aizvadītajās trīs spēlēs viņa kontā vārti un divas piespēles.

Uzbrucējs no Latvijas šajā mačā nospēlēja 16:44 minūtes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Maple Leafs" komandas labā spēles 23. minūtē vārtus guva Viljams Nīlanders, bet pagarinājumā uzvaru izrāva Ostons Metjūzs.

"Sabres" ar 63 punktiem 63 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!