Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā neveiksmju sēriju pret Losandželosas "Lakers" trešdien turpināja Andra Biedriņa pārstāvētā komanda Goldensteitas "Warriors", kas pašreizējiem NBA čempioniem piekāpās savā laukumā ar 110:115 (26:21, 27:24, 22:24, 35:46).

Biedriņš laukumā bija 24:43 minūtes, guva divus punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet laukumu bija spiests atstāt priekšlaicīgi pēc nopelnītām sešām piezīmēm.

Spēles sākumā "kareivji" ieguva 14 punktu pārsvaru, taču to nespēja nosargāt un pēdējā ceturtdaļā atdeva iniciatīvu "Lakers" komandai, kas izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. "Warriors" tas bija jau 12.zaudējums pēc kārtas cīņā ar "Lakers". Titulēto komandu "Warriors' nav uzvarējis kopš 2008.gada 23.marta.

Uzvarētājiem Kobe Braiants guva 39 punktus, bet Po Gasols guva 24 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. "Warriors" sastāvā rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Monta Eliss, bet Dorels Raits guva 27 punktus.