Latvijas basketbolists Andris Biedriņš svētdien pirmo reizi izgāja laukumā šī gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Goldensteitas "Warriors" izcīnīt uzvaru.

Aizvadītajā cīņā "Warriors" ar rezultātu 97:87 (19:26, 18:19, 23:17, 24:22, 13:3) savā laukumā uzvarēja Sanantonio "Spurs" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Biedriņš šajā mačā laukumā devās no rezervistu soliņa un nospēlēja divas minūtes un 54 sekundes, kuru laikā neizdarīja nevienu metienu pa grozu, bet izcīnīja divas atlēkušās bumbas, saņēma personīgo piezīmi un pieļāva kļūdu.

Latvijas centrs iepriekšējo reizi laukumā izgāja regulārā čempionāta spēlē 12.aprīlī. Izslēgšanas spēlēs viņš nebija piedalījies kopš 2007.gada.

Pēdējā spēles ceturtdaļā "Warriors" basketbolistiem vajadzēja atspēlēt astoņu punktu deficītu, kas arī izdevās, ievedot spēli pagarinājumā. Papildlaikā mājinieki ātri panāca deviņu punktu pārsvaru, ko izdevās saglabāt un "Warriors" izcīnīja uzvaru spēlē.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Harisons Bārnss, 24 punkti Džereta Džeka kontā, kamēr 22 punktus sameta Stīvens Karijs. Tikmēr "Spurs" komandā 21 punktu guva Emanuels Džinobili, bet 19 punkti un 15 atlēkušās bumbas Tima Dankana kontā.

Sērijas nākamā spēle risināsies Sanantionio.