Veiksmīgu debiju Tallinas "Kalev/Cramo" komandā aizvadījis Latvijas izlases basketbolists Rolands Freimanis, sekmējot viņa un Armanda Šķēles pārstāvētā kluba uzvaru VTB Vienotās basketbola līgas regulārā čempionāta spēlē pret Loimā "Nilan Bisons" vienību – 83:79.

Jau vēstīts, ka Freimanis nospēlēja 21 minūti un 24 sekundes, kuru laikā guva 15 punktu, tika pie četrām atlēkušajām bumbām, trim piezīmēm un trim izprovocētiem pārkāpumiem, savācot 14 efektivitātes koeficienta punktus. Tikmēr Šķēle laukumā pavadīja 34 minūtes un 51 sekundi, guva 16 punktus, izcīnīja arī četras atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, četras reizes kļūdījās, pārtvēra trīs pretinieku bumbas, nopelnīja četras piezīmes un pats izprovocēja piecus pārkāpumus, kas deva 20 efektivitātes koeficienta punktus.

Tikmēr veiksmīgo sezonas sākumu turpina aizvadīt "Liepāja/Triobet", kas Baltijas Basketbola līgā (BBL) ar rezultātu 76:72 (21:18, 20:22, 26:18, 9:14) pieveica Igaunijas vienību Raplas "TYCO", ko pārstāv turnīra oktobra vērtīgākais basketbolists latvietis Kristers Zeidaks.

Gints Antrops uzvarētāju labā guva 21 punktu, bet pie 14 punktiem tika Lauris Blaus. Zeidaks "TYCO" komandā sameta 12 punktus.