Latvijas čempionvienība "TTT Rīga" trešdien Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BWBL) spēlē savā laukumā ar rezultātu 85:59 (21:11, 24:15, 22:12, 18:21) uzvarēja Kazahstānas komandu Kokšetau "Okzhetpes", svinot trešo panākumu tikpat sacensību mačos.

Laukuma saimnieces vadībā nemainīgi atradās jau kopš spēles otrās minūtes, pirmajā ceturtdaļā panākot 12 punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā pārsvars pieauga līdz 20 punktiem, bet trešajā ceturtdaļā sasniedza jau 33 punktu atzīmi. Cīņas izskaņā viešņas spēja savu atpalicību nedaudz samazināt.

Rūta Veidere uzvarētāju labā guva 15 punktus, pie 14 punktiem tika Baiba Eglīte, bet 12 punktus iekrāja Ance Celmiņa.

Abas komandas savā starpā tikās arī otrdien, kad rīdzinieces uzvarēja ar 96:58 un sagādāja pretiniecēm pirmo zaudējumu turnīrā.

Pirms tam "Okzhetpes" komanda Rīgā divreiz tikās ar RSU/"Merks" komandu, gūstot panākumus ar 75:61 un 57:48.

Kopvērtējuma līderes ar trim uzvarām trīs spēlēs ir Baltkrievijas komanda Grodņas "Olimpia" un Latvijas čempione "TTT Rīga". Tikmēr RSU/"Merks" trīs cīņās ir bez uzvarām, ieņemot pēdējo, sesto, vietu.

Baltijas līgas regulārajā sezonā startē seši klubi no četrām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Kazahstānas un Baltkrievijas. Komandas līdz 2015.gada 25.janvārim izspēlēs divu apļu turnīru, bet janvāra beigās paredzēta "Top 8" turnīra izloze, kurā astoņas komandas tiks sadalītas A un B apakšgrupās. Šajā posmā sacensībās iesaistīsies Eiropas kausa komandas Minskas "Horizont" un "Cmoki" no Baltkrievijas.

"Top 8" turnīru paredzēts izspēlēt līdz 29.martam, savukārt "Final Four" sacensībām jānotiek aprīlī.

Baltijas līgas turnīrā pagājušajā sezonā vienīgā Latvijas pārstāve bija RSU/"Merks", kas nepārvarēja pirmo posmu.