Spānijas spēcīgākās basketbola līgas (ACB) čempionātā Madrides "Real" spēlētājs Serhio Ļuļs mačā pret "Valencia" no otras laukuma puses iemeta tālmetienu un izrāva savai komandai uzvaru.

"Valencia" savā pēdējā uzbrukumā guva divus punktus, pārņemot vadību 94:92, bet līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 1,3 sekundes. "Real" nebija minūtes pārtraukuma, tāpēc bumba tika piespēlēta Ļuļam, kurš neticami trāpīja šo metienu un izrāva savai komandai fantastisku uzvaru.

Nacionālās basketbola asociācijā (NBA) sestdien Stefans Karijs iemeta tālu uzvaras metienu, sekmējot Goldensteitas "Warriors" panākumu pagarinājumā pār Oklahomasitijas "Thunder". Sociālajos tīklos uzreiz abi uzvaru nesošie metieni tika salīdzināti, bet šoreiz pārāks bija Ļuļa meistarstiķis.