Latvijas basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā komanda Vitorijas "Laboral Kutxa" svētdien Spānijas augstākās līgas (ACB) regulārā čempionāta mačā, kurā tikās divas Basku zemes vienības, savā laukumā ar rezultātu 108:62 (27:9, 31:18, 21:19, 29:16) pārspēja brāļa Daira Bertāna pārstāvēto klubu Bilbao "Dominion".

Dāvis Bertāns spēlēja 19 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā guva 12 punktus. Latvijas basketbolists trāpīja divus divpunktu metienus un vienu no trim trīspunktu metieniem, kā arī piecus no sešiem soda metieniem. Vēl latvieša rēķinā piecas izcīnītas atlēkušās bumbas un 12 punkti efektivitātes rādītājā.

Savukārt vecākais brālis Dairis Bertāns laukumā pavadīja 32 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā guva 11 punktus. Latvijas basketbolists realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem, vienu no deviņiem tālmetieniem un divus soda metienus. Latvieša rēķinā arī viena rezultatīva piespēle un trīs efektivitātes punkti.

Citā mačā Rolanda Šmita pārstāvētā Fuenlavradas ''Montakit" mājās ar 81:86 (15:18, 22:19, 21:26, 23:23) zaudēja turnīra līderei "Valencia" vienībai.

Latvijas basketbolists šajā mačā laukumā pavadīja sešas minūtes un 28 sekundes, kuru laikā netrāpīja divus divpunktu un divus trīspunktu metienus.

Vēl vienā spēlē Anžeja Pasečņika pārstāvētā Grankanārijas "Herbalife" savā laukumā ar 93:103 (24:26, 34:29, 10:24, 25:24) zaudēja ULEB Eirolīgas čempioniem Madrides "Real".

Latvijas basketbolists šajā mačā spēlēja piecas minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Turnīra kopvērtējumā līderpozīcijā ar 20 panākumiem 22 spēlēs atrodas "Valencia Basket" un Barselonas "Lassa", bet ar 18 panākumiem seko "Laboral Kutxa" un "Real".

Savukārt "Herbalife" ar 14 uzvarām ierindojas piektajā vietā, kamēr ''Montakit" ar 12 panākumiem ir sestā, bet "Dominion" guvusi 11 uzvaras un atrodas astotajā pozīcijā.