Latviešu basketbolista Anžeja Pasečņika pārstāvētā Spānijas komanda Grankanārijas "Herbalife" trešdien piedzīvoja zaudējumu ar 14 punktu starpību ULEB Eiropas kausa pirmajā pusfināla spēlē.

"Herbalife" viesos ar rezultātu 75:89 (24:25, 18:24, 14:24, 19:16) zaudēja Turcijas klubam Stambulas "Galatasaray Odeabank", tādējādi iekrājot 14 punktu deficītu pirms nākamnedēļ paredzētās atbildes spēles. Turnīra finālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Pasečņiks pusfināla pirmajā mačā laukumā pavadīja trīs minūtes un astoņas sekundes, taču sev atvēlētajā laikā punktus neguva, nesekmīgi izpildot divus soda metienus un divus divpunktu metienus.

Latvijas basketbolists izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja negatīvu efektivitātes rādītāju -2.

"Herbalife" sastāvā 15 punktus guva Alens Omičs, bet 12 punktus iemeta Euliss Baess, savukārt "Galatasaray Odeabank" rindās Čaks Deiviss guva 18 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem.

Turcijas klubs trešās ceturtdaļas sākumā veica 12:0 izrāvienu un turpinājumā panāca 19 punktu pārsvaru, ko "Herbalife" komandai neizdevās būtiski samazināt, lai būtu labākas izredzes atbildes mačā pacīnīties par uzvaru divu spēļu summā.

Otrā pusfināla duelī Itālijas komanda Trento "Dolomiti Energia" otrdien viesos ar 74:68 pieveica Francijas klubu "Strasbourg". Atbildes spēle nākamajā trešdienā notiks Itālijā. Arī šajā duelī uzvarētāju noteiks divu spēļu summā.

Sacensību uzvarētāji kvalificēsies 2016./2017. gada ULEB Eirolīgas turnīram.