Latvijas izlases basketbolists Rodions Kurucs labā ceļgala savainojuma dēļ varētu nepalīdzēt Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas "Nets" vienībai pirmdienas spēlē pret Austrumu konferences līdervienību Milvoki "Bucks".

Spēka uzbrucējs sestdienas spēlē pret Bostonas "Celtics" vienību pirmās ceturtdaļas vidū, saduroties ar pretinieku, guva ceļgala savainojumu, kas basketbolistam liedza atgriezties laukumā. Latvietis spēli noslēdza ar sešās minūtēs gūtiem diviem punktiem.

Sākotnēji Bruklinas klubs pirmdien izziņoja Kuruca gatavību spēlei kā "apšaubāmu". Tomēr pāris stundas vēlāk viņa izredzes spēlēt jau šķiet ticamākas, 21 gadu vecā basketbolista pieejamībai tiekot vērtētai kā "zem jautājuma zīmes" esošai.

Bruklinas vienība 77 spēļu laikā uzvarējusi 39 spēlēs, kas tai dod septīto vietu Austrumu konferencē. Tomēr uz papēžiem min Maiami "Heat" (38-38) un Orlando "Magic" (38-39) klubi. Visticamāk, ka starp šīm trim komandām vājākā vienība ieņems devīto pozīciju konferencē, tādējādi paliekot tieši aiz strīpas pirms izslēgšanas spēlēm.

Vietu virs Bruklinas atrodas Detroitas "Pistons" komanda, kurai šobrīd ir spēle rezervē un 76 mačos izcīnītas 39 uzvaras.

Bruklinas basketbolistiem atlikušajās piecās regulārās sezonas spēlēs divreiz jātiekas pret "Bucks" komandu (1. vieta konferencē, 57-20), vienreiz pret Toronto "Raptors" (2. vieta, 54-23) un Indiānas "Pacers" (5. vieta, 45-32), kā arī sezona jānoslēdz pret tiešajiem konkurentiem no Maiami.