2019. gada Eiropas sieviešu basketbola čempionāta jeb "Eurobasket" turnīra B apakšgrupas spēlē piektdien otro uzvaru izcīnīja Francijas izlase, kas ar rezultātu 88:53 (24:13, 22:12, 21:13, 21:15) sagrāva Melnkalni.

Marīne Žohanē izcēlās ar 15 punktiem uzvarētāju komandas labā, 12 punktus guva Valerjāne Ajajī, bet 11 punktus guva Sandrīne Grudā. Melnkalnes labā 12 punktus iekrāja Božica Mujoviča, savukārt Jovana Pasiča pievienoja 10 punktus.

Citā B grupas mačā Čehijas izlase ar rezultātu 71:64 (14:14, 16:30, 22:9, 19:11) pārspēja Zviedrijas valstsvienību.

Zviedrijas izlase pirmo puslaiku noslēdza ar 14 punktu pārsvaru, taču čehietes teicami nospēlēja otrajā puslaikā, deficītu atspēlējot, izvirzoties vadībā un izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Čehijas izlases labā 23 punktus guva Renāta Brežinova, pa 14 punktiem guva Kamila Stepanova un Kateržina Elhotova, savukārt 11 punkti Romānas Hejdovas kontā. Zviedrijas izlasē ar 19 punktiem izcēlās Amanda Zahui, 12 punktus guva Binta Drammeha, bet 11 punkti Frīdai Eldebrinkai.

B grupas kopvērtējumā pēc divām spēļu kārtām līdere ar divām uzvarām ir Francija, bet Čehija un Zviedrija guvušas pa vienai uzvarai. Melnkalne līdz šim piedzīvojusi divus smagus zaudējumus.