Foto: F64

Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāja Ieva Pulvere Latvijas titulētākajā komandā "TTT Rīga" spēlēs arī nākamsezon, savukārt ar amerikānieti Meganu Hafu tikpat kā jau noslēgta jauna vienošanās, trešdien atklāja kluba ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs.

Trešdien "TTT Rīga" "Instagram" kontā līdzjutēji un basketbola mīļotāji varēja apskatīt īsus video, kuros komanda aizvadīja kārtējo treniņu pirms gaidāmās sezonas. Video gan tika uzņemts no lielas distances, tāpēc spēlētāju sejas saskatīt bija visai grūti, taču Štālbergs atklāja, ka viena no dāmām patiesi ir Pulvere.

"Ar Ievu Pulveri esam panākuši vienošanos. Viņa būs mūsu komandas sastāvā, taču par viņas pievienošanos vēl nepaspējām oficiāli izziņot, jo vienojāmies vien šīs nedēļas sākumā," pauž Štālbergs, norādot, ka līgums tikpat kā parakstīts arī ar pagājušās sezonas vienu no līderēm Hafu. "Paralēli pārrunas noris arī ar Hafu."

"No mūsu puses līgums jau ir parakstīts, bet spēlētājas aģente jau ziņoja, ka arī viņa ir uzlikusi savu parakstu uz līguma, taču tagad to atliek izdarīt arī Meganai."

Štālbergs arī neslēpa, ka komanda aizvien meklē papildinājumu garajā galā, taču sastāvs jau tikpat kā ir nokomplektēts. Video materiāli veicināja domāt, ka treniņus kopā ar "TTT Rīga" aizvada arī pieredzes bagātā Aija Jurjāne (iepriekš Putniņa), taču Štālbergs norādīja, ka spēlētāja netrenējas kopā ar klubu.

Iepriekš klubs jau izziņoja, ka līgumi uz nākamo sezonu noslēgti ar Ilzi Jākobsoni, Aiju Klakocku, Zentu Meļņiku, Kitiju Laksu, Karlīni Pīlaberi, Bintu Dramehu un Džesiku Tomasu.

Savukārt Paula Strautmane un Kate Krēsliņa nolēmušas doties leģionāres gaitās.

Maijā basketbola kluba "TTT Rīga" dibinātāju sapulcē tika nolemts veikt izmaiņas kluba valdē, samazinot tās sastāvu. Turpmāk darbam valdē basketbola kluba dibinātāji - Rīgas pilsētas pašvaldība un SIA "Rīgas satiksme" - izvirzīja Guntu Baško, Juri Švanderu un Jāni Golubevu.

Pēcāk amatu zaudēja ilggadējais vienības ģenerālmenedžeris Egils Lūsis. Tāpat sadarbība netika turpināta ar līdzšinējo treneri Mārtiņu Zībartu.

Štālbergs kluba ģenerālmenedžera amatā tika iecelts 22.jūlijā, tobrīd par vienības galveno treneri arī apstiprinot Latvijas sieviešu izlases galveno treneri Mārtiņu Gulbi.

Jau ziņots, ka "TTT Rīga" arī šosezon spēlēs FIBA Eirolīgas pamatturnīrā, kur ielozēta B grupā kopā ar Jekaterinburgas UGMK, Anetes Šteinbergas pārstāvēto Stambulas "Galatasaray", Šopronas "Uniqa" (Ungārija), Buržas "Tango", "Basket Landes" (abas - Francija), Skio "Famila" (Itālija), kā arī Spānijas vienības Žironas "Spar Citylift" un Sfintu Georges "ACS Sepsi SIC" no Rumānijas pāra uzvarētāja.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!