Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas "Wizards", aizvadot otro spēli pēc kārtas bez savainotā Dāvja Bertāna, piektdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

"Wizards" ar rezultātu 115:87 (35:31, 25:16, 31:21, 24:19) pieveica viesus Memfisas "Grizzlies" komandu.

Dāvis Bertāns potītes savainojuma dēļ netika iekļauts komandas pieteikumā. Dienu pirms spēles Vašingtonas komandas galvenais treneris Vess Anselds juniors atklāja, ka Bertāns šonedēļ, visticamāk, nespēlēs.

Mājinieki pirmajā ceturtdaļā realizēja 71% no metieniem, izvirzoties vadībā. Otrajā ceturtdaļā pēc Kaila Kuzmas tālmetiena "Wizards" panāca rezultātu 56:44. Atlikušajā spēles gaitā vadība vien uz brīdi bija mazāka nekā desmit punkti.

Vašingtonas komandas labā septiņi spēlētāji guva vairāk nekā desmit punktus. Rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Montrezs Harels, bet 17 punktus sakrāja Bredlijs Bīls. Viesu rindās visvairāk punktu guva Džarens Džeksons, kurš atzīmējās ar 13 punktiem.

"Wizards" vienība ar sešiem panākumiem deviņās spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli komandai jāaizvada svētdien, pie sevis uzņemot čempionus Milvoku "Bucks" basketbolistus.