azīstamā garo distanču un maratonu skrējēja Jeļena Prokopčuka sestdien kļuva par SEB Kuldīgas pusmaratona uzvarētāju, informēja organizatori.

Sacensības vienlaicīgi bija arī Latvijas čempionāts.

Prokopčuka 21,097 kilometrus garo distanci pabeidza stundā 14 minūtēs un 28 sekundēs.

Otrajā vietā ierindojās Ilona Marhele, kura finišēja pēc stundas 16 minūtēm un 46 sekundēm, bet trešā bija Anita Kažemāka (stunda 20 minūtes un 21 sekunde).

Tikmēr vīriešu konkurencē uzvarēja Marus Diliuns no Lietuvas, kurš distanci veica stundā deviņās minūtēs un 23 sekundes.

Otro vietu izcīnīja cits lietuvietis Mindaugs Viršils (stunda deviņas minūtes un 37 sekundes), bet trešais bija Renārs Roze - stunda desmit minūtes un 40 sekundes.

5,27 kilometrus garajā tautas skrējienā finišēja 352 dalībnieki. Šajā skrējienā pirmā vieta Dainim Stepem, otrā vieta Jānim Pastaram, bet trešā vieta Gintam Lūsim.

Savukārt sievietēm pirmā finiša līniju sasniedza Anete Midrijāne, otrā vieta Zanei Žildei, bet trešā palika Ilona Kojaloviča.
SEB Kuldīgas pusmaratons norisinājās septīto reizi.