Foto: F64

Marta sākumā Glāzgovā gaidāmajā pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās Latviju pārstāvēs Gunta Vaičule un Artūrs Pastors 400 metru sprinta sacensībās, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

LVS norāda, ka čempionāta kvalifikācijas latiņa pacelta ļoti augstu, turklāt katrā disciplīnā ir sacensību organizatoru noteiktais dalībnieku skaits, kas nav pārāk liels. No Latvijas vieglatlētiem nevienam nav izdevies sasniegt normatīvu. Savukārt sacensību noteikumi nosaka, ka šādā gadījumā valstij atļauts pieteikt vienu sievieti un vienu vīrieti bez izpildīta normatīva konkrētas disciplīnās.

Kā atklāja LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs, LVS gribējusi pieteikt kārtslēcēju Valteru Kreišu, bet šajā disciplīnā ir strikti noteikts, ka var startēt tikai pēc ranga 12 labākie.

Pastors šogad Latvijas čempionātā Valmierā sasniedza savu labāko rezultātu telpās 400 metros - 47,61 sekunde. Savukārt Vaičules labākais rezultāts ir 52,85 sekundes, kas sasniegts pagājušajā gada Eiropas čempionātā telpās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!