Fоtо: EPA/Scanpix/LETA
"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) sestdienas vienīgajā mačā izcīnīja uzvaru.

Latvijas klubs mājinieku lomā ar rezultātu 3-0 (25:23, 25:17, 25:21) pārspēja Igaunijas komandu "Barrus"/"Voru".

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Matīss Gabduļins, bet vēl desmit punktus pievienoja Roberts Kļaviņš. Pretiniekus no zaudējuma neglāba Metjū Slivinskis, kurš izcēlās ar 14 punktiem.

"RTU Robežsardze"/"Jūrmala" ar 17 punktiem 11 mačos ir trešā, Jēkabpils "Lūšu" komanda ar 14 punktiem deviņās spēlēs atrodas par vienu pozīciju zemāk, bet "Ezerzeme"/DU ar astoņiem punktiem deviņos mačos ir sestajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē.

Baltijas Vīriešu volejbola līgā (BVVL) Latviju šosezon pārstāv "RTU Robežsardze"/"Jūrmala", Jēkabpils "Lūši" un "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte", bet Igauniju pārstāv četras vienības – Tartu "Bigbank", Tallinas "Selver"/"TalTech", "Parnu" un "Barrus"/"Voru".

Septiņas komandas sacenšas katra ar katru, aizvadot četru apļu turnīru. Uzvarētājvienība uzreiz iekļūs finālčetriniekā, bet pārējās komandas trijos pāros noskaidros vēl trīs finālčetrinieka dalībniekus. Ja pēc divām spēlēm rezultāts punktos būs neizšķirts, tiks spēlēts "zelta sets" līdz 15 punktiem.

Priekšroka organizēt finālčetrinieka turnīru būs pamatturnīra uzvarētājam, un izšķirošās spēles paredzētas 3. un 4. martā.

Iepriekšējā sezonā augstāko vietu no Latvijas komandām ieņēma Jēkabpils vienība, kas pamatturnīrā bija sestie, nevienam no pašmāju klubiem nepārvarot ceturtdaļfināla barjeru, bet par čempioniem kļuva Tartu "Bigbank" volejbolisti.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !