Latvijas uzņēmējam Valērija Belokoņam piederošais Anglijas Čempionāta līgas futbola klubs "Blackpool" pirmdien, 3.septembrī ceturtās kārtas spēlē ar 2:1 (0:0) pārspēja "Hull City".
Pirmajā puslaika neviena no pusēm nespēja gūt vārtus, taču spēles 47.minūtē Tailors-Flečers izvirzīja vadībā blakpūliešus, tomēr jau pēc trim minūtēm Ešbijs panāca neizšķirtu 1:1.

Kad jau likās, ka spēle tā arī beigsies ar neizšķirtu rezultātu, kompensācijas laikā uzvaras vārtus "Blackpool" labā guva Burgess, izraujot uzvaru ar 2:1.

Kaspars Gorkšs spēli sāka pamatsastāvā, taču 75.minūtē tika nomainīts, jo sadursmē ar pretinieku spēlētāju pārsita uzaci.

Pēc šās spēles "Blackpool" Čempionāta līgas turnīra tabulā ar četrās spēlēs izcīnītiem 7 punktiem ieņem 8.vietu 24 komandu konkurencē.

Nākamo spēli "Blackpool" aizvadīs sestdien, 15.septembrī, kad izbraukumā tiksies ar "Burnley" futbolistiem, kas šobrīd atrodas 13.vietā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!