Par 2008.gada Latvijas čempioniem šautriņu mešanā kļuva jēkabpilietis Guntars Grebskis un Zeltīte Putniņa no Luzima, vortālu "Delfi Sports" informēja organizatori.

Guntars Grebskis par Latvijas čempionu kļuva piekto reizi, Zeltīte Putniņa sesto.

Cēsu rajonā notikušajā 2008.gada Latvijas čempionātā šautriņu mešanā piedalījās 49 kungi un 15 dāmas. Par uzvarētāju, finālā ar 4:3 pārspējot cēsinieku Ojāru Limbaku, kļuva jēkabpilietis Guntars Grebskis. Trešās vietas izcīnīja Kalvis Gertners un Jurijs Botvinko.

Dāmām finālā Zeltīte Putniņa no Lizuma ar 4:2 pārspēja rīdzinieci Ievu Brikmani - Buklovsku. Trešās vietas izcīnīja Sandija Andersone un Ilona Ziemele.

Pāru sacensībās dāmām par Latvijas čempionēm kļuva Zeltīte Putniņa un Vita Grebska, bet vīriešiem - Žanis Buklovskis un Ronalds Mežals.