Foto: LETA

IBA pasaules čempions boksā smagsvariem Mairis Briedis 14.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā aizstāvēs pērn izcīnīto titulu ar 12 raundu cīņu pret beļģi Ismailu Abdulu (Ismail Abdoul). Cīņa tiks aizvadīta sporta pasākuma "Boksa vakars ar Mairi Briedi" ietvaros, informē rīkotāji.

Pasākumu Liepājā ievadīs Eiropas populārākā boksa komercturnīra Bigger's Better organizatoru pilnīgi jauns produkts – "Bigger's Better Girl Power" kikboksa turnīrs. Turnīrā astoņas īpaši atlasītas sievietes-kikbokseres sacentīsies par uzvaru un biļeti uz komercturnīra superfinālu. Turnīrā startēs arī Liepājas pārstāve - Latvijas K-1 čempione Karīna Jarjomenko.

Vakara turpinājumā tiks aizvadītas četras profesionālā boksa cīņas, no kurām gaidītākā būs Latvijas boksera Maira Brieža pērn iegūtā IBA Pasaules čempiona titula aizstāvēšana pret beļģi Ismailu Abdulu (Ismail Abdoul), kurš savā karjerā jau cīnījies par vairākiem no prestižākajiem tituliem un sacenties ar tādām šodienas boksa superzvaigznēm kā Deivids Hejs, Huans Pablo Hernandezs, Marko Huks, Kržistofs Vlodarčiks un citiem.

Mairis Briedis: "Man ir ļoti liels prieks, ka varēšu savu titula aizstāvēšanas cīņu aizvadīt Liepājā divu iemeslu dēļ. Pirmais – tikai nesen uzzināju, ka mana pērn aizvadītā cīņa ir visu laiku apmeklētākais izklaides pasākums Liepājā un atmosfēra zālē bija tik tiešām fantastiska. Otrais – šobrīd ar komandu esam sarunu noslēguma fāzē par manas karjeras tālāko attīstību un ir pilnībā iespējams, ka savai mājas publikai klātienē vairs tik drīz atrādīties nesanāks. Ismails Abduls būs līdz šim nopietnākais pārbaudījums manā karjerā - viņam esot aizvadījušam cīņas pret tādiem šābrīža labākajiem bokseriem kā Hernandezs, Huks, Vlodarčiks un citiem ir izdevies uzkrāt fantastisku pieredzi ringā, turklāt, Abduls nekad savā profesionāļa karjerā nav kritis nokautā un ir vārds boksa pasaulē."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!