Svētdien, 25. septembrī, Serbijas galvaspilsētā Belgradā notiekošajās Parariteņbraukšanas Eiropas kausa orās dienas sacensībās Latvijas parariteņbraucējs Oskars Gailišs izcīnīja otro vietu, kas Eiropas kausa kopvērtējumā arī ļāva ierindoties otrajā vietā.

Sportists portālam "Delfi" norāda, ka individuālajā braucienā bija jāveic 11,6 kilometrus distance pa Belgradas pilsētas ielām.

Savukārt šodien uzdevums bija pacīnīties par godalgām, jo tas ļautu ierindoties pirmajā trijniekā šī gada Eiropas kausa kopvērtējumā.

Uzrādot rezultātu 15:45 minūtes, Gailišs izcīnīja otro vietu. Latvijas parariteņbraucējs zaudēja itālim Pittakolo vien 27 sekundes. Līdz ar to tika izcīnīta arī otrā vieta Parariteņbraukšanas Eiropas kausa "Belgrada – Serbija 2016" kopvērtējumā.

Kā apgalvo parariteņbraucējs, tad no Serbijas tālāk tiek turpināts ceļš uz Prāgu, kur no 1. līdz 2. oktobrim norisināsies trešais un noslēdzošais Eiropas kausa posms – "Para-cycling Eiropean Cup Prague 2016".