Latvijas labākā biatloniste Baiba Bendika Pasaules kausa posmā Slovēnijas pilsētā Pokļukā 7,5 kilometru sprinta sacensībās izcīnīja 45. vietu.

Bendika abās šaušanās kļūdas nepieļāva, tomēr viņa nespēja konkurēt par augstākām vietām. Finišā viņa no pirmās vietas atpalika 1:50,3 minūtes, kas deva 45. vietu. Latviete kvalificējās iedzīšanas sacensībām, bet pie Pasaules kausa kopvērtējuma punktiem netika.

Par uzvarētāju kļuva vāciete Laura Dālmeiere, kura distancē pavadīja 19:51,7 minūtes. 3,5 sekundes aiz viņas finišēja Žustīne Brasāza no Francijas, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Mate Olsbu no Norvēģijas (+21,3). Sacensībās piedalījās 105. sportistes.

Sestdien Pasaules kausa posmā risināsies iedzīšanas sacensības, kurās Latviju pārstāvēs tikai Bendika, savukārt no vīriešu biatlonistiem neviens latvietis nekvalificējās.