Baiba Bendika sestdien Čehijā izcīnīja 12. vietu pasaules čempionātā vasaras biatlonā sprinta disciplīnā.

Latvijas sportiste sešus kilometrus garajā sprintā divās šaušanās pieļāva trīs kļūdas un ierindojās 12. vietā.

Bendika uzvarētājai Monikai Hojnišai-Staregai no Polijas zaudēja vienu minūti un 25,6 sekundes. Otra Latvijas pārstāve Annija Keita Sabule ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās 34. vietā. Sabule uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 22,5 sekundes.

11,1 sekundi polietei zaudēja Čehijas sportiste Marketa Davidova, bet bronzas medaļu ar 21 sekundes atpalicību izcīnīja slovēniete Polona Klemenciča.

Dāmu konkurencē startēja 45 sportistes.

Vēlāk starp vīriem startēs Roberts Slotiņš, Edgars Mise un Aleksandrs Patrijuks.

Jau ziņots, ka Sanita Buliņa sestdien turpat Čehijā junioru konkurencē sudraba medaļu izcīnīja sešu kilometru sprintā. Ceturtdien viņa sudrabu izcīnīja supersprintā.

Svētdien pasaules čempionātā paredzētas iedzīšanas sacensības.