Latvijas autosportists Tomass Štolcermanis svētdien Sepangā izcīnīja trešo vietu Dienvidaustrumāzijas čempionāta (F4 SEA) posma trešajā braucienā.

16 gadus vecais Štolcermanis, kurš šajā nedēļas nogalē piedzīvoja debiju F4 sacīkstēs, sestdien pirmajā braucienā bija sestais bet svētdien otrajā braucienā ieņēma ceturto vietu. Štolcermani uz sacīkstēm uzaicinājusi pazīstamā komanda "Prema".

Tāpat kā pirmajā braucienā, arī pēdējos divos nepārspēts bija francūzis Adrjēns Davids no "R-ace GP" vienības, kurš bija labākais arī abos treniņbraucienos piektdien.

Otrajā sacīkšu braucienā pirmajā trijniekā finišēja arī itālis Enco Je ("Asia") un francūzis Doriāns Pins ("Prema"). Štolcermanis pirmajam trijniekam zaudēja 0,440 sekundes.

Noslēdzošajā sacīkšu braucienā starp Davidu un Štolcermani finišēja vēl viens debitants, Lielbritānijas pilots Kīns Nakamura-Berta ("Prema"), kurš latvietim bija priekšā par 2,971 sekundi.

Sepangā šajā un nākamajā nedēļā notiek sezonas pēdējie divi no četriem F4 SEA seriāla posmiem.

Kartingu braucējs Štolcermanis pēdējos divus gadus piedalījies "Ferrari" vienības organizētā nometnē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!