Foto: F64

Latvijas pārstāvis Artūrs Plēsnieks pirmdien Bulgārijā Eiropas čempionātā svarcelšanā palika bez rezultātu grūšanas disciplīnā, līdz ar to neguva arī ieskaitītu pozīciju sacensībās svara kategorijā līdz 102 kilogramiem.

Raušanā latvietis ar otro piegājienu pacēla 168 kilogramus, bet noslēgumā pa spēkam bija arī 173 kilogramus smags stienis, kas šajā disciplīnā deva astoto vietu. Turpretī grūšanā veiksmīgs nebija neviens no trīs mēģinājumiem - divi ar 208 kilogramiem, ar otro piegājienu nesaņemot ieskaitītu mēģinājumu, un viens ar 210 kilogramiem.

Par Eiropas čempionu kļuva baltkrievu svarcēlājs Jauheņijs Tihancovs, kuram ir piešķirts neitrālā sportista statuss. Viņš summā pacēla 398 kilogramus (181+217).

Pārējās divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma Armēnijas sportisti Samvels Gasparjans ar summā paceltiem 396 kilogramiem (180+216) un Gariks Karapetjans ar 394 kilogramiem (182+212).

Jau ziņots, ka ceturtdien Ritvars Suharevs izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, bet raušanā ieguva sudraba medaļu. Savukārt sestdien Armands Mežinskis bija septītais svara kategorijā līdz 89 kilogramiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!