Sestdien, 24. septembrī, Ķīnā notiekošajā "Tour of China II" daudzdienu velobrauciena ceturtajā posmā augsto trešo vietu izcīnījis "Rietumu banka – Rīga" komandas sportists Emīls Liepiņš, bet Māris Bogdanovičs finišēja septītajā vietā, portālu "Delfi" informēja "Rietumu banka – Rīga" komandas pārstāvis Toms Markss.

Noslēgumam tuvojas UCI 2.1 kategorijas daudzdienu velobraucienu sērija Ķīnā. Sestdien tika aizvadīts "Tour of China II" daudzdienu velobrauciena ceturtais posms. Dalībnieki mērojās spēkiem 131,2 kilometru garajā distancē bez izteiktiem kāpumiem. Brauciens pagāja ļoti aktīvā tempā, vidējam ātrumam sasniedzot 47,9 kilometrus stundā. Varēja prognozēt, ka uzvarētājs noskaidrosies finiša spurtā.

Tā arī notika. No "Rietumu banka – Rīga" komandas sportistiem finiša spurtam tika virzīti abi dobelnieki – Māris Bogdanovičs un Emīls Liepiņš, bet no "Alpha Baltic/ Maratoni.lv" pārstāvjiem Andris Smirnovs. Tieši Emīls bija vistuvāk uzvarai. Viņš spraigā un aizraujošā cīņā izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties tikai diviem Itālijas pro kontinentālas vienības "Androni Giocattoli – Sidermec" riteņbraucējiem – Marko Benfatto un Rino Gasparrini. Liepiņš ieguva arī 3 UCI pasaules tūres punktus. Uzvarētāja laiks trasē bija 2 stundas 44 minūtes un 12 sekundes.

Labāko desmitniekā ierindojās vēl divi Latvijas riteņbraucēji. Septītajā vietā finišēja Liepiņa komandas biedrs Māris Bogdanovičs, bet desmitnieku noslēdza "Alpha Balitc/ Maratoni.lv" sportists Andris Smirnovs. No pārējiem "Rietumu banka – Rīga" komandas sportistiem 30. bija Andris Vosekalns, 43. Aleksandrs Rubļevskis, 56. Deins Kaņepējs (visi +00:00:00), bet Armands Bēcis, kurš arī sekmēja Liepiņa goda pjedestālu, ieņēma 113. vietu. (+00:01:40). No "Alpha Baltic/ Maratoni.lv" riteņbraucējiem 22. bija Kristofers Rācenājs, 24. Dāvis Perševics, 27. Vitālijs Korņilovs, 40. Viesturs Lukševics, 65. Kaspars Serģis (visi +00:00:00).

Kopvērtējumā labākais no Latvijas sportistiem pirms pēdējā posma ir "Rietumu banka – Rīga" riteņbraucējs Deins Kaņepējs, kurš ieņem devīto vietu, 26 sekundes aiz līdera Marko Benfatto. 12. tikmēr ir Viesturs Lukševics (+00:00:31 aiz līdera).