Trešdien Glāzgovā notiekošajā UCI pasaules BMX "Challange" čempionātā uzvaru vīru M25-29 grupā svinēja Latvijas braucējs Kristaps Vekša. Savukārt meiteņu G15 konkurencē piekto pozīciju ieguva Adelīna Kārkliņa, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Noslēdzošajā "Challange" kategoriju sacensību dienā Glāzgovā par godalgām sacentās vecāko jauniešu un amatieru klašu sportisti. Viņu vidū arī virkne Latvijas braucēju. Lielo finālu no mūsējiem spēja sasniegt divi – saldinieks Kristaps Vekša un valmieriete Adelīna Kārkliņa.

Vīru amatieru M25 – 29 grupā Vekša lielajā finālā iekļuva pēc izcīnītās trešās vietas pusfinālā. Lai Kristapam nebija pašas labākās celiņu izvēles, tomēr finālā viņš brauca izcili. Pirmajā virāžā Kristaps jau aizbrauca kā pirmais. Tālāk savas pozīcijas viņš neatdeva un izcīnīja skaistu uzvaru. Gūtais panākums ir pirmā Latvijas BMX sportistu uzvaru šī gada pasaules "Challange" čempionāta sacensībās.

Meitenēm G15 grupā labāko astotniekā spēja iekļūt Adelīna Kārkliņa. Savā pusfinālā "MŠA/ Valmieras puikas VSS" un Latvijas jaunatnes izlases braucējai otrā vieta. Finālā Adelīna cīnījās atzīstami un finišu sasniedza piektajā vietā, kas jaunajai sportistei ir lielisks panākums un dos papildus motivāciju turpmākiem panākumiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!