Latvijas sportists Mārtiņš Rubenis svētdien izcīnīja 17.vietu Īglsas trasē Austrijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā pirmā posma vīriešu sacensībās.

Pirmajā braucienā Rubenis uzrādīja 23.rezultātu, bet otrajā braucienā sasniedza 16.labāko laiku.

Sacensībās uzvaru izcīnīja vācietis Fēlikss Lohs, kurš Rubeni apsteidza par 1,169 sekundēm.

Otro vietu izcīnīja vēl viens vācietis Davids Millers, kurš uzvarētājam zaudēja 0,303 sekundes, bet trešais palika slavenais Armīns Cīgelers no Itālijas, kurš no Loha atpalika 0,357 sekundes.

Vēl viens Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks braucienos sasniedza 15. un 25.rezultātu, summā ieņemot 20.vietu 31 sportista konkurencē. Viņš uzvarētājam zaudēja 1,303 sekundes.

Tikmēr Kristaps Mauriņš, Nāciju kausā ieņemot 19.vietu, nespēja kvalificēties pamatsacensībām.

Plkst.14.30 pēc Latvijas laika sāksies stafete, kas kopš šīs sezonas oficiāli ir olimpiskais sporta veids. Sacensības tiešraidē būs iespējams vērot kanālā "TV6".

Kā ziņots, sestdien sieviešu konkurencē Elīza Tīruma izcīnīja 18.vietu.

Savukārt divniekiem Andris un Juris Šici ierindojās 13.pozīcijā, bet Andrejs Bērze un Uldis Logins palika 18.vietā.

Jau vēstīts, ka veselības problēmu dēļ sezonas pirmā posma sacensībās nestartēja Latvijas kamaniņu sporta izlases iepriekšējo sezonu līdere Maija Tīruma.

Vēl viena divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš traumas dēļ nestartēs aptuveni līdz jaunajam gadam.

Kā ziņots, brāļi Šici izcīnīja otro vietu 2010.gada Vankūveras olimpisko spēļu divnieku sacensībās. Tāpat viņi šogad izcīnīja trešo vietu pasaules čempionātā. Tomēr vasarā Juris Šics cieta smagā autoavārijā, tāpēc vasarā nevarēja pilnvērtīgi gatavoties sezonai, bet tagad viņš jau atgriezies trasē.