Latvijas biatloniste Žanna Juškāne piektdien Vācijā ieņēma 85.vietu Pasaules kausa trešā posma 7,5 kilometru sprinta sacensībās.

Kopumā sacensībā startēja 107 biatlonistes, bet 60 labākās kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kas risināsies svētdien.

Juškānei jau no sākuma bija lēns solis slēpošanā, un situāciju neuzlaboja arī šaušana – pirmajā šautuvē viņai viena kļūda, bet otrajā viņa pieļāva trīs kļūdas.

Par sacensību uzvarētāju kļuva šveiciete Selīna Gasparīna, kura bija ātrākā arī ar vienu soda apli. Viņas rezultāts bija 23:16,9 minūtes. Tikai 1,2 un 2,1 sekundes viņai zaudēja tuvākās sekotājas – attiecīgi čehiete Veronika Vitkova un krieviete Irina Stariha, kuras šoreiz šāva bez kļūdām.