Latvijas biatlonists Roberts Slotiņš svētdien, 9. februārī, Itālijā ieņēma 44. vietu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) Kausa 15 kilometru sacensībās ar kopēju startu.

Uzvaru svinēja norvēģis Sturla Holms Lēgreids, kurš kļūdījās divreiz, finišēdams pēc 40 minūtēm un 47,6 sekundēm.

Slotiņš neaizvēra piecus mērķus un uzvarētājam zaudēja trīs minūtes un 51,2 sekundes, kas deva 44. vietu 58 finišējušo biatlonistu konkurencē.

Sacensībās sievietēm Latvija nebija pārstāvēta.

Jau ziņots, ka sestdien, 8. februārī, sprintā no latviešiem labāko rezultātu sasniedza Baiba Bendika, kura izcīnīja augsto septīto vietu.

Turpat Martellā-Martello ielejā nākamajā nedēļā notiks vēl viens IBU Kausa posms.