Latvijas biatlonists Rūdis Balodis trešdien Vācijā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) otrā posma 15 kilometru īsajā individuālajā distancē ierindojās 47. vietā.

Uzvaru 15 kilometru īsajā individuālajā distancē Arberā izcīnīja norvēģis Endre Stremheims, kurš par 30,8 sekundēm apsteidza vācieti Filipu Navratu, taču vēl viens norvēģis Aleksandrs Fjelds Andersens savam tautietim zaudēja 35,3 sekundes.

Labāko rezultātu karjerā IBU kausa individuālajās sacensībās sasniedza Balodis, kurš četrās ugunslīnijās spēja aizvērt visus mērķus un finiša līniju sasniedza četras minūtes un 27,6 sekundes aiz uzvarētāja, kas ļāva ieņemt 47. pozīciju.

Iepriekš karjerā Balodis IBU sacensībās 49. vietu izcīnīja supersprinta disciplīnā, to paveicot pagājušajā sezonā.

Sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā individuālajā distancē Rūdis Balodis ieņēma 58. vietu. Kopš sacensībām Kontiolahti sportists PK nav startējis.

Renārs Birkentāls četrās šautuvēs kopumā kļūdījās piecas reizes, līderim zaudēja sešas minūtes un 38,8 sekundes, ierindojoties 84. vietā. Vēl viens Latvijas pārstāvis Kirils Matjuhins kopumā neaizvēra septiņus mērķus un uzvarētājam zaudēja nepilnas septiņas ar pusi minūtes, kas ļāva ieņemt 93. pozīciju.

Kopumā vīru sacensībās trešdien finišu sasniedza 154 sportisti, bet pieteikušies bija 157 biatlonisti.

Vēlāk 12,5 kilometru īsajā individuālajā distancē startēs arī Ieva Pūce un Annija Keita Sabule.

Divas dienas vēlāk starti paredzēti sprinta disciplīnā, taču 23. janvārī plānotas jaukto pāru stafetes, kā arī 4x7,5 kilometru jauktās komandu stafetes sacensības.