Foto: Patriks Pauls Briķis/DELFI

Andreja Rastorgujeva sudraba medaļa pasaules čempionātā un vienlaikus ziedojumu vākšana, lai aizbrauktu uz sacensībām – Latvijas biatlons šajā sezonā bijis pretrunu pilns. Kas gaida šo sporta veidu pēc pašreizējo līderu karjeru beigām un cik augstu notēmējis viņu tuvākais sekotājs Renārs Birkentāls?

Šī ir viena no tām nedēļām, kad “Bufete” papildina mūsu kolekciju ar vēl vienu jaunu sporta veidu. Kauns, kauns, kauns – jau vairāk nekā pussimts epizožu, bet biatlons pie mums – pirmoreiz… Gana zīmīga Latvijas biatlonam izvērtās aizvadītā sezona, taču šodien mēs pavisam apzināti mēģināsim lūkoties nevis šā sporta veida pagātnē, bet – nākotnē. Šis apzīmējums šoreiz tēmēts Talsu virzienā – viesa krēslā par spīti dažādiem šķēršļiem savu pirmo pilno Pasaules kausu sezonu aizvadījušais Latvijas vīru izlases otrais numurs – Renārs Birkentāls. Kopš 2017. gada Latvijas vīru biatlonam punktus nebija atnesis neviens, kura vārds nebūtu Andrejs, bet uzvārds – Rastorgujevs, taču Renārs šoziem to paveica četrkārt.

"Bufete" ir podkāsts par sportu, kas pulsē ar regularitāti reizi nedēļā un ko veido Latvijas sporta saimniecībā labi atpazīstamas mediju personības – Delfi sporta nodaļas galvenais redaktors Ingmārs Jurisons un tv3.lv sporta redaktors Jānis Janševics. Aicinot studijā arī trešo sarunu biedru, podkāsta viesi, katrā no epizodēm apmēram stundas garumā apspriež Latvijas un pasaules sporta aktualitātes. Audio versijā podkāstu iespējams klausīties arī "Spotify", "Apple Podcasts" un "Podbean" platformās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!