Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Žanna Juškāne trešdien izcīnīja 12.vietu Somijā notiekošajā pasaules militārpersonu čempionātā distanču slēpošanā.

Vīriem 15 kilometru distancē ar laiku 34 minūtes un 35,8 sekundes uzvarēja norvēģis Lāšs Bergers, bet Rastorgujevs finišēja 12.vietā minūti un 27,2 sekundes aiz uzvarētāja.

Kopumā sacensībās startēja 36 sportisti.

Tikmēr dāmām desmit kilometru distancē uzvarēja vāciete Denīze Hermane, kura februārī izcīnīja bronzu Soču olimpisko spēļu stafetes sacensībās. Viņa finišēja pēc 25 minūtes un 31,2 sekundēm, bet Juškāne ierindojās 12.vietā divas minūtes un 7,2 sekundes aiz uzvarētājas.

Latviju sacensībās pārstāvēja arī distanču slēpotāja Inga Dauškāne, kura apsteidza tikai vienu konkurenti un finišēja 18.vietā četras minūtes un 38,1 sekundi aiz uzvarētājas.

Tāpat šajā čempionāta notiek orientēšanās sacensības uz slēpēm, kurās Latviju trešdien vidējā distancē pārstāvēs Andris Kivlenieks un Raivo Kivlenieks.

Čempionāta turpinājumā ceturtdien paredzētas individuālās sacensības biatlonā.